Fľaška Vita Juwel ViA Love

#3393

New product

Objavte ďalší krok vo vývoji doplnkov VitaJuwel s drahokamovou vodou. Pripravte sa na dúšok čerstvej a vitálnej vody, nech ste kdekoľvek s VitaJuwel ViA.

Ruženín - Granát - Číry kremeň
Harmónia - Súcit - Náklonnosť

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku – do 10 dní

74,00 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Objavte ďalší krok vo vývoji doplnkov VitaJuwel s drahokamovou vodou. Pripravte sa na dúšok čerstvej a vitálnej vody, nech ste kdekoľvek s VitaJuwel ViA. VitaJuwel ViA je sklenená fľaša s dvoma otvormi. Je vyrobený z vysoko kvalitného prémiového skla a dodáva sa s vymeniteľným spodným dielom („gempod“) naplneným výberom ručne vyberaných drahokamov. Patentovaný „gempod“ sa vyrába ručne v rakúskych Alpách.

Ročne sa do plastových fliaš naplní 23,5 miliardy galónov vody. V Spojených štátoch sa používa 1 500 plastových fliaš za sekundu (!). 80 % týchto fliaš nie je recyklovaných. Tieto plastové fľaše sú vyrobené z ropy. Čoraz viac krajín na svete je roztrhaných, zdevastovaných a znečistených vrtmi a frakovaním. Preprava balenej vody cez oceány a kontinenty lietadlami, loďami, vlakmi a nákladnými autami spotrebuje obrovské množstvo energie a zaťažuje naše životné prostredie. Začnite teraz myslieť zeleno a používajte sklenené fľaše, ktoré sa dajú naplniť.

Výhody
Drahé kamene sa nemusia dávať priamo do vody. „Gempod“ chráni vodu pred možnými nečistotami kontaminovaných drahokamov a pred akýmikoľvek úlomkami. Už žiadne časovo náročné čistenie drahých kameňov. „Gempod“ ich udržiava žiarivé a lesklé. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navrhnutý.

Materiál a starostlivosť
Skladá sa zo skleneného valca, uzáveru (vonkajšia časť z nehrdzavejúcej ocele, polypropylén bez obsahu bpa, podložka z potravinárskeho silikónu), gempod.
Sklenený valec je vhodný do umývačky riadu, veko a gempod umývajte ručne, pred čistením gempod rozoberte.

Ruženín - granát - číry kremeň (horský krištáľ)
Všetko, čo potrebujete, je .... voda. A keď sa k tomu pridá ružový kremeň, typický kameň lásky, nehy a zmyselnosti, všetko je možné. Svetlý a krásny ružový kremeň je talizman pre vzťahy a používa sa pri liečení krištáľom na uvoľnenie emocionálnych zranení a tráum a na navodenie pokoja a pokoja.* Ohnivý granát dodáva tejto zmesi úžasnú zložku zmyselnosti a vášne. V kombinácii vytvárajú jedinečnú emocionálnu dynamiku - LÁSKU. Pre tých, ktorí milujú vodu, je to ideálny darček. Aby srdce mohlo biť, potrebuje vodu.

Materiál: Sklo
Obsah: 500ml
Materiál: drahokam
Celková hmotnosť: 835 g

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať