Set čakrových pohárov Nature dizajn

#3402

New product

Nápojové poháre sú navrhnuté podľa rovnakých princípov ako všetky dizajnové poháre Nature a majú rovnaký vplyv na to, čo je v nich umiestnené. Všetky okuliare majú čakrový symbol a čakrové afirmačné slovo v 8 jazykoch.

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku – do 10 dní

73,50 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Nápojové poháre sú navrhnuté podľa rovnakých princípov ako všetky dizajnové poháre Nature a majú rovnaký vplyv na to, čo je v nich umiestnené. Všetky okuliare majú čakrový symbol a čakrové afirmačné slovo v 8 jazykoch.

O produkte:
Bezolovnaté fúkané sklo.
Vhodné do 70°C.
Nevhodné do umývačky riadu.

Na kvalite záleží
Voda, ktorú pijete a používate, sa k vám dostáva prostredníctvom príslušného procesu, ako je tlakovanie, filtrovanie, uskladňovanie atď., čo je proces, ktorý má vplyv na kvalitu vody, keď vychádza z kohútika alebo fľaše. Cesta vody potrubím, filtrami, nádržami a inými procesmi, ktoré používame na zaistenie nevyhnutnej bezpečnosti zásobovania vodou, tiež odstraňuje prirodzenú vitalitu vody, ktorá sa nachádza v prírode.

Sklo Nature's Design reaktivuje spracovanú vodu a privádza ju späť do energetickej formy, v akej je, keď pôvodne pochádza z prírody.
Prameň: Najlepšou vodou pre ľudské zdravie je čerstvá pramenitá voda.

Stres: Aj tá najlepšia pramenitá voda stráca vitalitu a energiu, keď sa pohybuje potrubím a inými formami spracovania vody.

Náprava: Dizajn skla Nature design revitalizuje oslabenú, spracovanú vodu z akéhokoľvek zdroja. Ostatné tekutiny, ako sú džúsy a víno, tiež zlepšujú chuť a biologickú vitalitu, keď sa uchovávajú v dizajnovom skle Nature. Bežná voda z vodovodu je oslabená neprirodzene vysokým tlakom v potrubí a prietokom v uvedených potrubiach. Na zlepšenie oslabenej vody z vodovodu postačuje 3-minútový pobyt v dizajnovom pohári Nature. Výsledky prieskumu pochádzajú z laboratória EF Brown, CH-3628 Uttigen, Švajčiarsko.

Symboly a afirmácie
Odkedy ľudstvo existuje, všetky kultúry na Zemi používali symboly. Aby sme pochopili účinnosť symbolov, je potrebné pochopiť vlastnú rezonanciu alebo vibráciu, ktorú obsahujú. Niekedy je to vyjadrené pomocou slov (ako v „afirmácii“) a niekedy pomocou grafických symbolov, matematiky alebo zvukov. Čakrové symboly a afirmácie podporujú revitalizáciu vašich čakier a pomáhajú vám cítiť sa vyrovnane a dobre. Podporujú uznanie vlastných schopností a potenciálu.

Výroba
Na výrobu produktov Nature design je potrebná tradičná remeselná zručnosť.
Symboly Flower-Of-Life na spodnej strane sú vyrazené do sklenenej základne pri teplote 600 stupňov Celzia (približne 1100 F). Sklo používané na výrobu skleneného tovaru Nature design je približne 40 % kremičitého piesku, ktorý je známy ako vysoko energetické médium. Sklo pre dizajnové sklo Nature je úplne bez olova a iných ťažkých kovov.

Čistenie
Kvet života na spodku skla (vonku) je vypálený pri teplote okolo 600 C° a následne potiahnutý ochranným náterom bezpečným pre potraviny. V zásade sú poháre vhodné do umývačky riadu. Po 500 až 1000 praniach v práčke a v závislosti od tvrdosti vody a pracieho prostriedku môže symbol začať miznúť.

Zakalené sklo – príčina a riešenie
Napenené a zakalené poháre naznačujú, že poháre sú zvápenatené.
Hlavné príčiny zakaleného skla sú:
- Drevené predmety v rovnakom umývacom cykle ako poháre
- Tvrdá voda
- Nesprávne dávkovanie leštidla alebo príliš málo soli

Vodný kameň najlepšie odstránite teplou vodou a lyžicou kyseliny citrónovej alebo octu*. Naplňte postihnutý pohár zmesou teplej vody a kyseliny citrónovej / octu a nechajte stáť 12 hodín. Následne sklo dobre vysušte a vyleštite. Postup opakujte podľa potreby.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať