Tovar štandardne doručujeme na území Slovenskej a Českej republiky.

Pri objednávke tovaru nad 59 Eur doprava ZDARMA! (Slovensko)

Ak si prajete Vašu objednávku zaslať do iného štátu, informujte sa prosím vopred na cenu dopravy.

Možnosti dopravy a platby pre Slovensko

1) Osobný odber

- je možné uskutočniť na adrese prevádzkovateľa internetového obchodu: Jánošíkova 18, 97201 Bojnice po telefonickom, či e-mailovom dohovore. Pri osobnom odbere je nutné tovar uhradiť vopred na bankový účet !

2) Slovenská pošta - doručenie do 2 - 3 pracovných dní

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR / ( dodanie do 2 - 3 pracovných dni odo dňa expedovania )

Po vyexpedovaní objednávky obdržíte prostredníctvom e-mailu správu s podacím číslom Vašej zásielky a odkazom na sledovanie zásielky cez portál slovenskej pošty.

Štandardne sú listové zásielky menších rozmerov sú doručované poštovým doručovateľom na Vašu adresu. Ak Vás na adrese nezastihne, zásielka bude uložená na príslušnej pobočke slovenskej pošty, ktorá prislúcha ku Vašej adrese. V schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) Zásielka býva na pošte uložená k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní. Platba za zásielku je realizovaná v hotovosti doručovateľovi, prípadne priamo v okienku slovenskej pošty.     

 

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR  ( dodanie do 2 - 3 pracovných dni odo dňa expedovania )

Vaša objednávka je odoslaná po pripísaní platby na náš bankový účet ako doporučená listová zásielka. Zásielky menších rozmerov sú doručované poštovým doručovateľom na Vašu adresu. Ak Vás na adrese nezastihne, zásielka bude uložená na príslušnej pobočke slovenskej pošty, ktorá prislúcha ku Vašej adrese. V schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) Zásielka býva na pošte uložená k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní. Zásielka Vám bude vydaná až po podpísaní prijatia zásielky doručovateľovi, prípadne priamo v okienku slovenskej pošty.     

 

3)  kuriérska služba GLS - doručenie do 24 hodín

GLS%20kurier.jpg

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR 
Doručenie na druhý deň od odoslania tovaru  (cena zahŕňa aj poistenie).

Vo Vašej objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, nakoľko Vás kuriér bude v deň doručovania kontaktovať. Po vyexpedovaní zásielky Vám v deň odoslanie príde e-mailom aj notifikačná správa s odkazom na sledovanie zásielky. Platbu za zásielku môžete realizovať v hotovosti, prípadne platobnou kartou priamo kuriérovi.   

 

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

Doručenie na druhý deň od odoslania tovaru  (cena zahŕňa aj poistenie)

Vo Vašej objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, nakoľko Vás kuriér bude v deň doručovania kontaktovať. Zásielka bude expedovaná až po pripísaní platby na náš bankový účet. Po vyexpedovaní zásielky Vám v deň odoslanie príde e-mailom aj notifikačná správa s odkazom na sledovanie zásielky. Zásielka Vám bude vydané na základe podpísania prijatia zásielky kuriérovi.   

 

Výhody doručenia zásielok kuriérskou službou GLS:

- Objednaný tovar je poistený v plnej výške jeho hodnoty.
- Doručenie do 24 hodín od dňa expedovania.
- Doručenie ku Vám domov alebo do práce.                                                                  

- Oznámenie o doručovaní zásielky prostredníctvom SMS správy v deň dodania s uvedením telefonického kontaktu priamo na kuriéra.
- V prípade prvého neúspešného doručenia zásielky, GLS vráti balík do regionálneho depa a v ďalších dňoch vykoná druhý a tretí pokus o jeho doručenie.
- Možnosť platby platobnými kartami priamo o kuriéra. Akceptované sú všetky druhy platobných kariet ako aj bezkontaktné.

Zákaznícky servis je tu pre vás od pondelka do piatka v čase od 7.00 do 18.00.

+421 45 52 42 500* alebo 18 585*

4)  Zásielkovňa - doručenie do 1 - 3 pracovných dní

z%C3%A1sielkov%C5%88a.png

Doručenie do 1 až 3 pracovných dní od dňa expedovania zásielky na Vami zvolené výdajné miesto zásielkovne, ktoré sa hodí Vám a máte ho najbližšie po ruke. V deň odoslania obdržíte notifikačný e-mail s odkazom na sledovanie zásielky cez portál Zásielkovne.

Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom pre vyzdvihnutie zásielky. Zásielku si môžete prevziať do 7 dní.

Doručenie vrámci Slovenska:

Dobierka - platba pri doručení = 3,30 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,50 Eur

Doručenie do Českej republiky:

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

Výhody doručenia zásielok cez Zásielkovňu:

-SMS a e-mailová notifikácia

-zásielku si môžete vyzdvihnúť na jednom z viac ako 4000 výdajných miest na Slovensku

-úložnú dobu zásielky si môžete predĺžiť až na 21 dní alebo prezradíte heslo inej osobe ( ktorej veríte), ktorá vyzdvihne zásielku za Vás.

Možnosti platby v e-shope:

1 – Platba na dobierku

Za tovar zaplatíte v hotovosti pri preberaní zásielky na pošte, prípadne kuriérovi GLS.

Pri kuriérskej službe GLS je možné uskutočniť platbu aj platobnou kartou na mieste.

 

2 – Platba vopred na bankový účet

Za tovar zaplatíte bankovým prevodom, prípadne priamym vkladom na naše bankové číslo účtu. Po prijatí objednávky Vám e-mailom zašleme všetky potrebné údaje ako číslo bankového účtu, variabilný symbol a celkovú sumu na úhradu.

Tovar Vám odošleme až po pripísaní čiastky na náš účet, čo zvyčajne trvá 1 pracovný deň.

 

3 – Platba kartou online v e-shope

Za tovar môžete zaplatiť pohodlne cez zabezpečenú platobnú bránu 24pay.

Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na zabezpečený portál 24pay, kde vložíte všetky požadované údaje z platobnej karty a potvrdíte platbu.  Po úspešnom zrealizovaní platby nám príde potvrdenie z portálu 24pay a pokiaľ je objednaný tovar na sklade, expedujeme Vašu objednávku ihneď.