Našu obchodnú činnosť sme na slovenskom trhu zahájili dňa 3.1.2008 ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.s-world.sk

Dňa 1.6.2011 sme sa vzhľadom na naše presvedčenie a postoj k  životnému prostrediu rozhodli spustiť nový projekt www.ekoobchod.eu. Samotný názov už prezrádza, že je vo svojej všeobecnosti  zameraný na ekologické produkty.

Vytvorili sme pre Vás  internetový portál , kde ponúkame rôzne druhy ekologických produktov, ktoré majú značný vplyv na kvalitu a ochranu životného prostredia a zároveň súvisia s  využívaním alternatívnych  zdrojov energie, prispievajú k šetreniu energií a celkovo svojím konceptom šíria ekologickú ideu.

V našom portfóliu nájdete:

- Solárne nabíjačky                                                                         

- Solárne a dynamo lampáše a svietidlá                                                            

- Solárne svietidlá a osvetlenie

- Solárne prenosné panely                                                                                                                     

- Produkty zamerané na šetrenie energií - vody, elektriny, tepla                                                               

- Vzácne vône z celého sveta. Vykurovadlá, kadidlá, vykurovacie zmesi, vonné tyčinky, prírodné attar oleje, tuhé parfémy..

- a iné...

Naša ponuka je priebežne aktualizovaná a snažíme sa Vám ponúkať vždy nové produkty s ekologickým konceptom za výhodné ceny.

Ak sa zaujímate o ochranu prírody, recyklovanie a celkovo uznávate ekologický životný štýl, v kategórií ČLÁNKY Vám budeme prinášať zaujímavosti s ekologickou tématikou.

Veríme, že náš zámer si bude nachádzať viac a viac obľúbencov a naša snaha o šírenie ekologického postoju k prírode si nájde svoje ocenenie.

 

S úctou                                            

Tím ekoobchod.eu