Vita Juwel Vitalita

#3400

New product

Smaragd - horský krištáľ
Táto ampulka VitaJuwel vám poskytuje možnosť vychutnať si drahokamovú vodu kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť. Fľašky s drahými kameňmi Vita Juwel zvýšia vitalitu vašej pitnej vody prirodzeným spôsobom na úroveň čistej pramenitej vody.

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku – do 10 dní

99,00 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Smaragd - horský krištáľ
Táto ampulka VitaJuwel vám poskytuje možnosť vychutnať si drahokamovú vodu kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť. Fľašky s drahými kameňmi Vita Juwel zvýšia vitalitu vašej pitnej vody prirodzeným spôsobom na úroveň čistej pramenitej vody. Každý jeden drahokam je tradične ručne vyrobený majstrami sklármi patentovanou, remeselnou metódou. Používajú sa výlučne len poctivo obchodované drahokamy a bezolovnaté české sklo.

Výhody
Drahé kamene sa nemusia dávať priamo do vody. Fľaša chráni vodu pred možnými nečistotami kontaminovaných drahokamov a úlomkov. Už žiadne časovo náročné čistenie drahých kameňov. Sklenená liekovka ich udržiava žiarivé a lesklé. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navrhnutý.

Použitie
Naplňte svoj karafa VitaJuwel bežnou pitnou vodou. Vložte fľaštičku s drahokamom VitaJuwel do karafy naplnenej vodou a počkajte 7-10 minút. Voda je opäť plná energie a vitality. VitaJuwel Fitness nie je vhodný do umývačky riadu. Fľaštičku a karafu odporúčame vyčistiť vlažnou vodou a octovou esenciou.

Smaragd - horský krištáľ
Voda je elixír života! Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako posilniť imunitný systém a svoje samoliečiace schopnosti. Louis Pasteur, veľký francúzsky bakteriológ, pred 150 rokmi povedal: „Pijeme 90 percent našich chorôb". Vaše telo potrebuje dobre fungujúce očistné procesy pre stabilné zdravie. Zlepšite svoje zdravie každý deň tým najjednoduchším zo všetkých spôsobov – pite čistú vodu. Staňte sa vitálny!

Materiál: Sklo
Výška: 33cm
Materiál: drahokam
Celková hmotnosť: 697 g

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať