Fľaška Vita Juwel ViA Wellness

#3397

New product

Objavte ďalší krok vo vývoji doplnkov VitaJuwel s drahokamovou vodou. Pripravte sa na dúšok čerstvej a vitálnej vody, nech ste kdekoľvek s VitaJuwel ViA.

Ruženín - Ametyst - Horský krištáľ
Upokojujúce - Vyvažujúce - Relaxačné

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku – do 10 dní

74,00 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Objavte ďalší krok vo vývoji doplnkov VitaJuwel s drahokamovou vodou. Pripravte sa na dúšok čerstvej a vitálnej vody, nech ste kdekoľvek s VitaJuwel ViA. VitaJuwel ViA je sklenená fľaša s dvoma otvormi. Je vyrobený z vysoko kvalitného prémiového skla a dodáva sa s vymeniteľným spodným dielom („gempod“) naplneným výberom ručne vyberaných drahokamov. Patentovaný „gempod“ sa vyrába ručne v rakúskych Alpách.

Ročne sa do plastových fliaš naplní 23,5 miliardy galónov vody. V Spojených štátoch sa používa 1 500 plastových fliaš za sekundu (!). 80 % týchto fliaš nie je recyklovaných. Tieto plastové fľaše sú vyrobené z ropy. Čoraz viac krajín na svete je roztrhaných, zdevastovaných a znečistených vrtmi a frakovaním. Preprava balenej vody cez oceány a kontinenty lietadlami, loďami, vlakmi a nákladnými autami spotrebuje obrovské množstvo energie a zaťažuje naše životné prostredie. Začnite teraz myslieť zeleno a používajte sklenené fľaše, ktoré sa dajú naplniť.

Výhody
Drahé kamene sa nemusia dávať priamo do vody. „Gempod“ chráni vodu pred možnými nečistotami kontaminovaných drahokamov a pred akýmikoľvek úlomkami. Už žiadne časovo náročné čistenie drahých kameňov. „Gempod“ ich udržiava žiarivé a lesklé. VitaJuwel je hygienický, pohodlný a dokonale navrhnutý.

Materiál a starostlivosť
Skladá sa zo skleneného valca, uzáveru (vonkajšia časť z nehrdzavejúcej ocele, polypropylén bez obsahu bpa, podložka z potravinárskeho silikónu), gempod.
Sklenený valec je vhodný do umývačky riadu, veko a gempod umývajte ručne, pred čistením gempod rozoberte.

Ruženín - ametyst - horský krištáľ
Toto základné, dobre vyvážené zloženie sa používa na oživenie vody už stovky rokov. Odborníci na krištáľ tvrdia, že ametyst posilňuje vedomie a ružový kremeň podporuje pokoj. Či tak alebo onak, táto originálna fľaštička a karafa od VitaJuwel na vašom jedálenskom stole alebo kancelárskom stole vám pripomenie, aby ste pili viac vody. Väčšina zákazníkov považuje chuť drahokamovej vody vyrobenej z tejto zmesi za hladkú a jemnú. Ak si nie ste istí, s ktorou zmesou začať svoju kolekciu VitaJuwel, vyberte si túto!

Materiál: Sklo
Obsah: 500ml
Materiál: drahokam
Celková hmotnosť: 835 g

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať