AGUA DE PUSANGA šamanský elixír lásky Zobraziť väčšie

AGUA DE PUSANGA - šamanský elixír lásky

#2910

New product

Tento jedinečný parfém zvyšuje magnetizmus, libido, príťažlivosť a silu zvádzania nositeľa. Je výsledkom kombinácie prísne utajovanej zmesi afrodiziakálnych koreňov, kvetov, listov, stoniek a bylín z Amazónie.

Viac detailov

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

14,50 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Agua de Pusanga je považovaná za amazonský elixír lásky. Vôňa kolínskej vody Pusanga je vôňou túžby, vášne a príťažlivosti par excellence! Tento jedinečný parfém zvyšuje magnetizmus, libido, príťažlivosť a silu zvádzania nositeľa. Je výsledkom kombinácie prísne utajovanej zmesi afrodiziakálnych koreňov, kvetov, listov, stoniek a bylín z Amazónie. Jedná sa o veľmi účinný zosilňovač všetkých milostných kúziel a rituálov. Oživuje plamene lásky, reaktivuje vzrušenie a sexuálnu túžbu.

Objem: 221ml

Vôňa: vášnivá, zmyselná, osviežujúca, kvetinová, hlboko opojná

Vhodné pre: lásku, milostné rituály a mágiu, zvýšenie libida a príťažlivosti, šťastie, ochranu, očistu

Krajina pôvodu: Peru

Použitie: Pre lásku, afrodiziakálne, šťastie a radosť, ochrana, silná očista

Okrem najznámejšej spitiruálnej vode Aqua de Florida vyrába spoločnosť Lanman and Kemp ďalšie vynikajúce kvetinové vody na báze alkoholu a čisto prírodných vonných silíc podľa tradičných šamanských receptov, vhodných na každú príležitosť. Tieto hlboko magické a spirituálne vody používajú šamani v Amazónii už po stáročia na očistenie a uvoľnenie ťažkej, stagnujúcej a negatívnej energie, ochrane, liečení a uzdravení, k rituálnym a magickým obradom.

V peruánskej Amazónii sa tradične pripravuje špeciálna vonná zmes zvaná Pusanga. Táto zmes sa skladá z tajných prísad, prísne strážených z generácie po generácii. Ide o zmes tropických kvetov, bylín a rastlín, ktoré majú schopnosť prilákať ľudí k sebe a k veciam, ktoré si prajete. Z tohto dôvodu si Pusanga vybudovala pôsobivú povesť až do tej miery, že jej hovoria “ medicína lásky Amazonky” alebo “Elixír lásky”. Po láske túži väčšina ľudí a tento elixír lásky podľa slov peruánskeho šamana Javiera Arevala má takúto silu: "keď sa nastrieka ako parfum na kožu, začne prenikať do vášho ducha a duch vám dáva silu priťahovať ľudí. Duch ťahá".

Aqua de Pusanga - parfémový elixír lásky:

  •        spirituálna esenciálna voda šamanov peruánskej Amazonky so silnými magickými účinkami
  •        čistenie od všetkých negatívnych energií a vplyvov na osoby, predmety, priestory a miestnosti
  •        nastriekaná do aury alebo do miestnosti poskytuje silný ochranný štít proti negatívnym energiám a nežiaducim duchom
  •        svätená voda na ochranu, liečenie a uzdravenie - možno ju použiť aj na ochranu, čistenie a požehnanie rituálnych a magických predmetov
  •        “lavare” znamená v latinčine “umývať sa” a odkazuje na čistíci princíp tejto rastliny
  •        tíši, hojí, lieči, uzdravuje a harmonizuje emócie, čistí priestor po hádkach, nepríjemných návštevách a stretnutiach
  •        posiluje lásku a láskyplné pocity
  •        skvelá, rýchla a jednoduchá alternatíva všade, kde nemožno použiť metódu vykurovania - kancelárie, dopravné prostriedky, ulice, obchody, masážne salóny, meditačné a cvičebné centrá, hotelové izby, haly, recepcia a pod.

Dôležité upozornenie: Agua de Pusanga nie je určená na vnútorné použitie! Obsahuje alkohol. Horľavina, preto ju nikdy nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa! Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Uchovávajte ju mimo dosahu detí, domácich zvierat a horľavých materiálov. Môže spôsobiť alergické reakcie.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať