AGUA DE VIOLET šamanská voda FIALKA Zobraziť väčšie

AGUA DE VIOLET šamanská voda FIALKA

#3115

New product

Agua de Kananga patrí do radu energetickej ochrany šamanských esencií od Murray & Lanman. Tento rad zahŕňa aj známu Agua de Florida a Agua de Palo Santo.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 1 ks

12,90 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Objem: 221ml

Okrem najznámejšej spirituálnej vody Agua de Florida posvätná liečivá voda šamanov peruánskej Amazonky so silnými magickými účinkami čistenia od všetkých negatívnych energií a vplyvov na osoby, predmety, priestory a miestnosti nastriekaná do aury alebo do miestnosti poskytuje silný ochranný štít proti negatívnym energiám a nežiaducim duchom svätená voda na ochranu, liečenie a uzdravenie - možno ju použiť aj na ochranu, čistenie a požehnanie rituálnych, magických predmetov a oltárnych predmetov, sviečok, drahých kameňov, šperkov, amuletov a pod.

Životná energia, osobný i duchovný rozkvet počas šamanských ceremónií a rituálov sa ponúka ako dar hodným duchom, otvára aj zakončuje posvätný priestor pridajte niekoľko kvapiek do misky s vodou a položte ich na oltár ako obeť svojim predkom. Rozstreknutá hmla sa aplikuje v priebehu uzdravujúcich obradov, rituálov a kúpeľov vdychovanie jej vôňa vyvoláva hlboký pokoj, uvoľnenie, dobrú náladu a uzemnenie používa sa v kúzloch pre privolanie šťastia, prosperity, hojnosti, blahobytu a požehnania úspechu v podnikaní na odstránenie nežiaducich myšlienok, návykových vzorcov a negatívnych vibrácií pomáha zlepšovať komunikáciu, bystrí myseľ, zlepšuje koncentráciu - vhodná pri meditáciách odstraňuje únavu, zlú náladu, zaháňa smútok a depresiu zlepšuje spánok, pomáha snom prináša pokoj a harmóniu (harmonizuje a čistí priestor po hádkach, nepríjemných návštevách a stretnutiach) skvelá, rýchla a jednoduchá alternatíva všade, kde nemožno použiť metódu vykurovania - kancelárie, dopravné prostriedky, ulice, obchody, masážne salóny, meditačné a cvičebné centrá, hotelové izby, haly, recepcia a pod.

Agua de Florida vyrába spoločnosť Lanman & Kemp ďalšie vynikajúce kvetinové vody na báze alkoholu a čisto prírodných vonných silíc podľa tradičných šamanských receptov, vhodných pre každú príležitosť.Tieto hlboko magické a spirituálne vody používajú šamani v Amazónii už po stáročia na čistenie a uvoľnenie ťažkej, stagnujúcej a negatívnej energie, k ochrane, liečeniu a uzdraveniu, k rituálnym a magickým obradom.

Dôležité upozornenie: Agua de Florida Original nie je určená pre vnútorné a kozmetické použitie! Obsahuje alkohol. Horľavina, preto ju nikdy nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa! Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Uchovávajte ju mimo dosahu detí, domácich zvierat a horľavých materiálov. Môže spôsobiť alergické reakcie

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať