Attar olej - TILAK

#2742

New product

Vôňa:má pikantný a ľahko svieži charakter, kombináciu citrusových tónov so sladkou vanilkou umocňuje upokojujúci dotyk medových plástov

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku - do 10 dní

18,90 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Hmotnosť: 14g
Vôňa:má pikantný a ľahko svieži charakter, kombináciu citrusových tónov so sladkou vanilkou umocňuje upokojujúci dotyk medových plástov
Výška: 5cm
Zem pôvodu: India
Typ: obal sklo

Slovo attar pochádza z arabčiny a znamená vôňa. Jedná sa o vysoko koncentrované prírodné vonné oleje, ktorých používanie sa datuje do doby pred piatimi tisíckami rokov, možno aj ďalej.

Tieto vône boli výsadou kráľov a kráľovien, tiež v arabskom svete boli určené iba elitným rodinám. Počas vekov sa začali používať aj v hinduistických a budhistických meditačných praktikách, dosiahli ako hlbokého duchovného rozmeru, tak i zmyselného potešenia a formy obětiny.

Tieto nealkoholické, unikátne olejevyrobené z najkvalitnejších surovín a citlivo miešané a destilované tak, by Vám priniesli pozitívne vibrácie lásky, šťastia, zmyselnosti i prosperity. Ich exotické vôňa Vás poteší po celý deň.

Attar olej TILAK táto vôňa má celkom iste svoju osobnosť, jej pikantný a ľahko svieži charakter, kombináciu citrusových tónov so sladkou vanilkou umocňuje upokojujúci dotyk medových plástov. Prinesie Vám ušľachtilé, atraktívne, romantické a energické vibrácie, dodá každému okamihu zvláštny magický rozmer.

Prírodný attar olej TILAK

Slovo TILAK znamená posvätný prach z miest, kde si Krišna užíval svoje zábavy pred 5 000 rokmi. Oddaní nosia na čele tilak ako prejav svojej oddanosti Pánovi.

Prečo zákazníci milujú tieto vône: tieto vône sú exotické, dlhotrvajúce. Destilujú sa použítím starodávnej metódy a dodržiavajú sa prísne normy IFRA. Oleje Attar, ktoré si muži i ženy užívajú tisíce rokov, sa tiež používajú pri bohoslužbách a nanášajú sa na telo, aby inšpirovali božské zážitky. Používajú sa tiež na aromatické potešenie, pretože okamžite zlepšia náladu človeka.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať