Attar olej - JIVA

#1671

New product

Jiva prináša dotyky jazmínu v jeho nebeskej jemnosti. Táto majestátna vôňa je naplnená subtílnou sladkosťou, uhladenosťou a pokojom. Ako tečúce vlny vás bude sprevádzať v ľahko meditačnej a otvorenej nálade celým dňom.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 1 ks

17,90 € s DPHHmotnosť: 14g
Vôňa: dotyky jazmínu, vôňa je naplnená subtílnou sladkosťou, uhladenosťou a pokojom, ako tečúce vlny vás bude sprevádzať v ľahko meditačnej a otvorenej nálade celým dňom
Výška: cca 5cm
Zem pôvodu: India
Typ: obal sklo

Slovo attar pochádza z arabčiny a znamená vôňa. Jedná sa o vysoko koncentrované prírodné vonné oleje, ktorých používanie sa datuje do doby pred piatimi tisíckami rokov, možno aj ďalej.

Tieto vône boli výsadou kráľov a kráľovien, tiež v arabskom svete boli určené iba elitným rodinám. Počas vekov sa začali používať aj v hinduistických a budhistických meditačných praktikách, dosiahli ako hlbokého duchovného rozmeru, tak i zmyselného potešenia a formy obětiny.

Tieto nealkoholické, unikátne olejevyrobené z najkvalitnejších surovín a citlivo miešané a destilované tak, by Vám priniesli pozitívne vibrácie lásky, šťastia, zmyselnosti i prosperity. Ich exotické vôňa Vás poteší po celý deň.

Attar olej - JIVA

JIVA - prináša dotyky sladkého jazmínu a pomarančových kvetov zvýraznená šťavnatou slivkou. Balzamový akord listov dažďového pralesa harmonizuje tento výtvor. Majestátna vôňa je naplnená subtílnou sladkosťou, uhladenosťou a pokojom. Ako tečúce vlny vás bude sprevádzať v ľahko meditačnej a otvorenej nálade celým dňom.

Prečo zákazníci milujú tieto vône: tieto vône sú exotické, dlhotrvajúce. Destilujú sa použítím starodávnej metódy a dodržiavajú sa prísne normy IFRA. Oleje Attar, ktoré si muži i ženy užívajú tisíce rokov, sa tiež používajú pri bohoslužbách a nanášajú sa na telo, aby inšpirovali božské zážitky. Používajú sa tiež na aromatické potešenie, pretože okamžite zlepšia náladu človeka.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR                  

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3,30 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,50 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať