Aromafume - vonná sada tehličiek pre 7 čakier + difuzér - symbol Óm

#3249

New product

Sada čakrových vonných tehličiek Aromafume s difuzérom so symbolom Óm, ktorý je symbolom vnútornej duchovnej sily, ktorá dáva svojmu majiteľovi. 

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku – do 10 dní

12,90 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Sada čakrových vonných tehličiek Aromafume s difuzérom so symbolom Óm, ktorý je symbolom vnútornej duchovnej sily, ktorá dáva svojmu majiteľovi.

Balenie obsahuje:

Korunná čakra (Sahasrara) - pozitívne ovplyvňuje čisté vedomie, duchovnú jednotu. Jej farba je biela alebo fialová. Biela farba prináša silu osvietenie, predstavuje jednotlivé cykly v prírode. Je symbolom čistoty a nevinnosti. Fialová symbolizuje tvorivosť, nové začiatky a poznanie. 
Fialová v sebe kombinuje ohnivú vášeň červeného lúča a intuíciu fialovej farby. Pomáha nahliadnuť do našich emócií a logiky, je farbou porozumenie a sebapoznania.

Čakra Tretieho oka (Ajna) - pozitívne ovplyvňuje intuíciu, vnútorné vedenie a dáva do rovnováhy naše vlastné "ja". Jej farba je indigo, je symbolom múdrosti, otvorenosti, zrozumiteľnosti a lepšia komunikácia. 

Čakra hrdla (Vishuddha) - pozitívne ovplyvňuje sebavyjadrenia, komunikáciu, nezávislosť, plynulé myšlienky. Jej farba je tyrkysová, symbolizuje rovnováhu, emočnú stabilitu, harmóniu a pokoj. Je to svieže farba, ktorá má upokojujúce účinky.

Čakra srdca (Anahata) - pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, súcit, oddanosť, bezpodmienečnú lásku a blahobyt. Jej farba je zelená, symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiálne úspech. Zelená je farbou rastu, stelesnením životnej sily zrodenia, vývoja a neustále obnovy prírody. 

Čakra solar plexu (Manipura) - pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, osobné silu, potláča strach, ovplyvňuje názory. Jej farba žltá, symbolizuje optimizmus, osvietenie, vrelosť a zrozumiteľnosť. Žltá je farbou prichádzajúcich a silnejúcich slnečných lúčov a vrelosti, ktorú so sebou prináša. 

Sakrálne čakra (Svadisthana) - pozitívne ovplyvňuje základné emócie, vzťahy, potešenie, radosť a tvorivosť. Jej farba je oranžová, symbolizuje radosť, priateľstvo, rodinnú pospolitosť a fyzické potešenie. Oranžová je najúžasnejší farbou pre svoju prirodzenú silu a pôsobenie.

Koreňová čakra (Muladhara) - pozitívne ovplyvňuje sexualitu, zmyselnosť a túžbu, stabilitu a pocit bezpečia. Jej farba je červená, symbolizuje energiu, vášeň, silu, odvahu a lásku.

Ako používať Aromafume Exotický difuzér a vonné tehličky?
Exotický difuzér je špeciálne navrhnutý tak, aby dosiahol primeranú teplotu na šírenie arómy vonných tehličiek z aromatických výparov. 
- Zapáľte sviečku. Umiestnite do difuzéra.
- Položte vonnú tehličku na podložku.
- Nechajte sviečku horieť 45-60 minút. Difuzér bude horúci, nedotýkajte sa ho!
- Sfúknite sviečku a nechajte prístroj a tehličku vychladnúť.
- Kadidlo pri používaní stmavne a stvrdne, neroztopí sa.
- Použité tehličky zlikvidujte s biologicky rozložiteľným odpadom.

Ingrediencie
Každá kadidlová tehlička je obohatená o rôzne prírodné zložky vrátane aromatických drevín, exotických kvetov, prírodnej kôry, výťažkov zo stromov a stromov, živíc, listov a kvetov. Vonné oleje používané pri výrobe vonných kociek sú 100% v súlade s IFRA a vždy sa získavajú zodpovedne. 

Bez popola | minimálny dym | netoxické | skvelá aróma

História Aromafume
Aromafume vonné tehličky vyrába indická rodinná spoločnosť. Táto rodina už viac ako 5 generácií vyrába vonné výrobky podľa svojho tajného rodinného receptu. Spájajú staré umenie prírodného ručne vyrábaného kadidla s rôznymi súčasnými vôňami.
India je domovom mnohých korenín a vonných živíc a má dlhú históriu výroby kadidla. India je tiež domovom bohatej tradície ajurvédy s jej prepracovanými znalosťami o liečivých vlastnostiach rastlín, bylín a kvetov. Interakcia obchodovania s korením s ajurvédskymi princípmi vytvorila výmenu vedomostí a vývoj mnohých krásnych foriem kadidla.

Balenie: Kartónová škatuľa s informáciami o produkte v angličtine, holandčine, nemčine, francúzštine, taliančine a španielčine.
Vyrobené v Indii.

Táto sada obsahuje 14 vonných kociek, 2 pre každú čakru:

Hmotnosť difuzéra: 70 g, rozmery cca 5,5 x 7cm
Počet tehličiek: 7 x 2 tehličky pre každú čakru

Výrobca: Aromatan Cosmetics Pvt

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať