Vonné tyčinky - SHYAM - santal supreme

#1999

New product

Tyčinka sa vyznačuje ušľachtilou a zmyselnou vôňou bohatou na čisté santalové drevo, s jemne drevitými, hlboko zamatovými akcentami a kráľovskou vznešenosťou santalu.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 1 ks

3,55 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Účinok: prevoňanie priestoru
Vôňa: ušľachtilá a zmyselná, bohatá na čisté santalové drevo, s jemne drevitými, hlboko zamatovými akcentami a královskou vznešenosťou santalu
Balenie: 10 ks
Zem pôvodu: India

Ponúkame vám nesmierne zaujímavé a vysoko kvalitné tyčinky indického typu vyrobené ručne firmou Ramakrishnananda. Jedná sa o jedinečnú alternatívu indických tyčiniek. Sú starostlivo pripravené z tých najlepších vonných látok na svete, podľa starodávnych receptúr z vybraných bylín, kvetov, živíc, prírodných esenciálnych olejov a čistého santalového dreva. Máte tu jedinečnú možnosť ponoriť sa do omamných, jemne noblesných, vyvážených a harmonizujúcich vôní, so zamatovými, láskavo pokojnými a zmysluplnými tónmi spirituálnej Indie.

To všetko so zárukou 100% prírodného zloženia, bez rizika pridaných syntetických zložiek či zneužívania detskej a ženskej pracovnej sily bez náležitého ohodnotenia.

Shyam predstavuje nádherného človeka, božský aspekt krásy, mladosti a sviežosti, vznešenosti a príťažlivosti. Je symbolickým predmetom bezpodmienečnej lásky mladých žien - Gopis, ku Krišnovi, ktoré sú pripravené poskytnúť čokoľvek za jediný pohľad jeho krásnych očí.

Tyčinka sa vyznačuje ušľachtilou a zmyselnou vôňou bohatou na čisté santalové drevo, s jemne drevitými, hlboko zamatovými akcentami a kráľovskou vznešenosťou santalu.

Zapaľujte, ak chcete vytvoriť pokojnú a harmonickú atmosféru, ideálne pre meditáciu, jogu aj masáže, skoncentrovanie našej mysle, k uvoľneniu, zbavenie sa stresu a nervozity.

 

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať