Kadidelnica Drak Fénix pre orientálne vykurovanie Zobraziť väčšie

Kadidelnica Drak Fénix pre orientálne vykurovanie

#3514

New product

Miska na orientálne vykurovanie s vyobrazením draka a fénixa je dokonalým doplnkom pre vaše rituály vykurovania. Drak a fénix sú dve dôležité a mocné stvorenia, ktoré sú často spájané s bohatou a starodávnou orientálnou kultúrou.

Viac detailov

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

51,00 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Miska na orientálne vykurovanie s vyobrazením symbolov draka a fenixa je dokonalým doplnkom pre vaše rituály vykurovania. Táto exkluzívna miska je vyrobená z kvalitného materiálu a zdobená precíznymi a detailnými motívmi draka a fenixa, ktoré majú v tradičnom východnom umení hlboký symbolický význam. Drak a fénix sú dve dôležité a mocné stvorenia, ktoré sú často spájané s bohatou a starodávnou orientálnou kultúrou. Drak symbolizuje silu, moc a šťastie, zatiaľ čo fénix predstavuje obnovu, premenu a harmóniu. Táto kombinácia symbolov vytvára silnú energetickú atmosféru pri vykurovaní a pomáha vám nájsť rovnováhu a inšpiráciu.

Miska je navrhnutá s dôrazom na estetiku a funkčnosť. Je dostatočne hlboká a priestranná, aby pojala krásne šablóny pre vykurovacie prášky a umožňuje voľné šírenie vône a kadidiel. Je vyrobená tak, aby odolala teplotám a zároveň ľahko čistiteľná, čo z nej robí praktický a trvanlivý doplnok pre vaše rituály.
Okrem toho, že táto miska slúži praktickým účelom, je aj elegantným a dekoratívnym prvkom pre váš priestor. Je to skvelý spôsob, ako pridať do vášho domova alebo kancelárie dotyk východného umenia a estetiky. Miska prináša do priestoru pocit exotiky a zároveň vyžaruje pokoj a harmóniu.
Náš výrobok je vhodný nielen pre tých, ktorí praktizujú orientálne vykurovanie, ale aj pre zberateľov a milovníkov východnej kultúry. Je to tiež skvelý darček pre tých, ktorí si cenia originálne a inšpiratívne predmety. S touto miskou budú môcť svoje vykurovacie rituály vykonávať s gráciou a eleganciou.

  • Materiál: meď
  • Priemer: 9,5 cm
  • Výška: 8,5 cm

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať