Originálna maľovaná mandala - úspech, šťastie, harmónia

#3045

New product

Originálna mandala maľovaná na plátne. Len 1ks. Podporuje úspech, šťastie, harmóniu v živote. Rozmer: 80 x 80 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 1 ks

380,00 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Originálna maľovaná mandala na plátne so zámerom pre podporu šťastia, harmónie a úspechu v živote.

Harmonizujúci úČinok - podpora šťastia a úspechu

OriginálnA maľovaná mandala

Skvelý tip na darček do každého interiéru

Bližšie informácie

O autorke

Žena, manželka, matka, pedagogička, výtvarníčka srdcom a dušou. Umeleckej tvorbe sa venuje od rannej mladosti. Nazbierala bohaté skúsenosti vo svete tvorivosti a svoje znalosti a skúsenosti vďačne odovzdáva deťom a mládeži ako pedagogička na výtvarných odboroch. Posledné 4 roky svoju tvorbu zúžila na tvorbu maľovaných mandál. Každý počin je originál a je zhotovený v súznení s konkrétnym zákazníkom, resp. jeho dušou, jeho predstavami, želaniami a zámerom. No najmä so zreteľom na zharmonizovanie tých aspektov života, ktoré daný človek potrebuje. Jej tvorba je pocitová, intuitívna, snová, ktorá vedie od srdca k srdcu.

Čo je to mandala?

Mandala je sanskrtské slovo, ktoré sa voľne prekladá ako „kruh“ alebo „stred“.

Slovo mandala si často spájame s kruhovými vzormi, ktoré majú opakujúce sa farby, tvary a vzory vyžarujúce zo stredu. Mandaly môžu byť presné, starostlivo merané, geometrické a dokonale symetrické, alebo naopak voľne tečúce, organické a asymetrické. Mandaly sú často nakreslené v kruhoch, ale môžu byť nakreslené aj v štvorcoch.

"Mandala je tiež pohyb, kolo života, predstava vesmíru, ktorý neustále vzniká z jedného centra, tiahne smerom von a zároveň sa z mnohosti zbieha k jednému stredu. Tento základný vzor pozná každý človek, pretože ho nosí v sebe."

Rudiger Dahlke

Viac o obraze šťastia, harmónie, úspechu.

Jedná sa o harmonizačnú mandalu maľovanú na plátne o rozmere 80 x 80 cm.

Hlavným a kľúčovým symbolom je Kvet života, umiestnený v strede mandaly.

Kvet života lieči telo aj dušu, harmonizuje, pomáha napojiť sa na vesmírne svetlo. Je taktiež nositeľom skrytých významov. Pre človeka môže byť zrkadlom, v ktorom je možné vidieť a nájsť svoj osobný potenciál. Je univerzálnym symbolom šťastia, hojnosti, harmónie. Je kľúčovým symbolom posvätnej geometrie.

Mandala zahŕňa mnoho farieb, ktoré spolu ladia a harmonizujú. Kombinácia zelenej a ružovej farby otvára srdcovú čakru. Podporujú seba lásku, seba úctu.

Ružová farba je farbou lásky. Podporuje pokoj, prináša osvieženie, lepšie pochopenie, zlepšuje súdnosť, prináša empatiu, pochopenie pre správanie a cítenie druhých. Jemne odbúrava agresiu. Podporuje seba lásku, srdečnosť, senzibilitu.

Modrá farba je farbou pokoja a mieru. Upokojuje, schladí všetko čo je nafúknuté. Podporuje chuť dojedla, dobrý spánok, prináša vnútorný pokoj a mier v sebe. Podporuje komunikáciu, výrečnosť, upokojuje pri nervozite, rozrušení a nepokoji.

Mandala je obalená v zelenej farbe, ktorá je univerzálnym symbolom liečenia. Pôsobí na človek a podporuje hojivý účinok. Prináša harmonizáciu tela s duchom. Upokojuje nervy a strachy a podporuje vyrovnanosť.

Použité farebné spektrum sa navzájom prelína a doplňuje a podporuje celkový efekt harmonizácie.

V okolí ústredného symbolu - Kvetu života sa nachádzajú okvetné lístky Lotosu. Lotos je významným symbolom. Lotos je považovaný za kvet šťastia. Lotos symbolicky vyrastá z bahna, kalnej vody. Čím poukazuje na úspešné zdolanie prekážok a premenu negatívnych energií na pozitívne.

Obraz je vykladaný drahokamami a polodrahokamami, ktoré podporujú liečenie a harmóniu človeka. Napr. kryštály, ametyst, ruženín.  Farebné sklíčka v pozadí mandaly pridávajú obrazu trblietavý efekt.

V celkovom kontexte pôsobí mandala ornamentálne, honosne a harmonizujúco.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať