Bergamot BIO esenciálny olej AW – 10ml Zobraziť väčšie

Bergamot BIO esenciálny olej AW – 10ml

OrgEO-13

#2687

New product

Dostupnosť: Na objednávku - do 5 dní

22,50 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Bio éterické / esenciálne oleje sú oleje, ktoré sú extrahované z rastlín, ktoré sú pestované bez použitia pesticídov, hnojív alebo inými chemikálií.

Neorganické éterické oleje pochádzajú z produktov, ktoré môžu používať tento typ chemikálií. Ak sa obávate o týchto chemických látok vo vašich éterických olejoch, potom vás zaujme naša nová škála bio éterických olejov.

Bergamot - bio esenciálny olej

Extrahuje sa lisovaním zrelých aj nezrelých plodov pomaranča bergamotu. Tento éterický olej, ktorý vonia citrusovými sladkými plodmi, je vynikajúci na uvoľnenie. Je užitočný pri liečbe infekcií močových ciest, problémov s kožou a posilňuje funkcie pečene, sleziny a žalúdka.

V aromaterapii sa používa na liečenie depresie, stresu, napätia, nízkom sebavedomí, strachu a hystérie. Je užitočný pri liečení kožných infekcií, ako sú rany, psoriáza, opary a ekzémy. O tomto oleji sa hovorí, že pomáha tým, ktorí trpia SAD (sezónne ochorenie), PMS, postnatálnou depresiou, prechladnutím a chrípkou. Bergamotový olej je obľúbený v aromaterapii a používa sa v difúzoroch, pri masážach a vo vode  do kúpeľa. Odborníci odporúčajú opatrnosť pri používaní tohto oleja na citlivú pokožku. Ak je po aplikácii pokožka vystavená slnečnému žiareniu môže spôsobiť popáleniny. Ak sa olej použil na pokožku, chráňte ju pred slnkom.

Názov Bergamot je odvodený od mesta Bergamo v talianskom Lombardsku, kde sa olej prvýkrát predal. Pestuje sa od 16. storočia v stredomorských krajinách ako Taliansko a Grécko. Dlhodobo sa používa v parfumérii a potravinárskom priemysle (čaj Earl Gray).

Dôveryhodné viac ako 15 rokov.

Objem: 10ml

Použitie: aromaterapia, aromalampa, vonné difúzery, aroma náhrdelníky, vykurovanie, sauna, inhalácia, môže sa pridávať do kúpeľov, masážnych olejov, na výrobu vlastných parfémov, kozmetických prípravkov, osviežovačov vzduchu a podobne.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať