Vykurovacia piecka KVET ŽIVOTA LUMINISCENCIA

#2880

New product

Nápaditá kovová kadidelnica so štvorcovým sitom a ornamentovým vzorom posvätného symbolu Kvetu života s kúzelným svetelným efektom. 

Viac detailov

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

21,00 € s DPHNápaditá kovová kadidelnica so štvorcovým sitom a ornamentovým vzorom posvätného symbolu Kvetu života s kúzelným svetelným efektom. Dokonale podčiarkne atmosféru a útulnosť každého interiéru. Vykurovacia kadidelnica v podobe piecky na čajovú sviečku je perfektnou alternatívou k vykurovaniu na uhlíku. Vôňa z vašich obľúbených kadidiel sa na nej uvoľňuje pozvoľna a rovnomerne sa rozptyľuje do priestoru po celú dobu horenia sviečky. Môžete na nej bezpečne vykurovať aj vonné ihlanky a špirály.

Rozmer: 9,5 x 9,5 cm

Materiál: Kovová konštrukcia a kovové sito, podstavec z mangového dreva

Váha: 0,2 kg

Vhodné pre: všetky druhy vykurovadiel, kadidiel, živíc, bylín, driev, bakhorov a zmesí

Vykurovanie: pozvolné a rovnomerné za pomoci čajovej sviečky

Jej jednoznačnou prednosťou je, že ju môžete použiť v podstate na všetky druhy vykurovadiel - od kadidiel, živíc, vonných zmesí, driev, bylín až po vonné ihlany a malé špirály. Navyše plápolajúce svetlo sviečky vydáva príjemné, tlmené svetlo a dokáže vám vykúzliť magickú aj útulnú atmosféru, plnú pokoja a harmónie.

  •        Vykurovacia piecka funguje na princípe horenia čajovej sviečky a umožňuje tak jemné a pozvoľné vykurovanie vašich vonných substancií. Skvelo sa hodí ku každodennému vykurovaniu – vaše priestory tak budú nielen krásne prevoňané, ale zaistíte im aj pravideľnú energetickú čistotu a ochranu – stane sa z nich váš osobný posvätný chrám.
  •        Niektoré druhy živíc, ako borovica a mastix pri vykurovaní stekajú sitkom do čajovej sviečky - tomu zabránite, pokiaľ pod nich na sitko dáte kúsok alobalu.
  •        Prednosť vykurovacej piecky je, okrem čistého, jemného a pozvoľného vykurovania aj to, že odpadáva nepríjemný spálený efekt, ktorý je viditeľný vždy v závere vykurovania na uhlíku
  •        Vykurovanie v piecke si môžete sami časovo regulovať a jednoduchým sfúknutím čajovej sviečky kedykoľvek prerušiť, tak isto jej opätovným zapálením zasa obnoviť, bez toho aby ste museli vymeniť vonnú substanciu
  •        Priamo ideálne sa hodí pre grécke chrámové kadidlá - stačí položiť 3-4 kocky kadidla na sitko a nechať vykurovať po celú dobu horenia čajovej sviečky. Grécke chrámové kadidlá môžete na piecke Inke vykurovať opakovane dokonca až 3x. Stačí ich len vychladnuté otočiť na druhú stranu a nechať úplne prehorieť. Vhodná je pre všetky druhy agarového (oudového) dreva atď.
  •        Súčasť balenia je keramická miska a zlaté mosadzné sitko. Čajové sviečky je treba dokúpiť zvlášť.

Návod k použitiu: na sitko nasypte potrebné množstvo zvoleného vykurovadla a do otvoru v spodnej časti vložte zapálenú čajovú sviečku. Pre lepší voňavý efekt odporúčame použiť čajové sviečky s vyšším kalíškom (od 1,6 cm výšky). Vzhľadom k vysokej kvalite sita, je možné, bez jeho funkčného poškodenia, spálenú zmes či dokonca roztavenú živicu odstrániť (po vychladnutí je možné roztavené vykurovadlo oškrabať) Teraz si už v pokoji a pohode môžete vychutnávať váš vykurovací obrad po celú dobu horenia sviečky.

Čistenie a údržba: jednoducho a ľahko sa čistí a udržuje - po úplnom vychladnutí misky aj sitka zoškrabnite zo sitka zvyšky vykurovadiel pomocou plochého jedálenského noža a sitko umyte pod tečúcou vodou a vypláchnite pod ňou aj misku. Prípadné čierne šmuhy jemne utrite z misky handričkou namočenou v mydle alebo neškrabavom saponáte. Raz za čas môžete bezpečne umyť sitko aj misku v umývačke. Na vyčistenie sitka môžete použiť aj špeciálnu kefku.

Upozornenie: pri manipulácii s otvoreným ohňom dbajte vždy na zvýšenú opatrnosť a nenechávajte sviečku v piecke horieť bez dozoru - najmä ak sú v jej blízkosti deti a domáce zvieratá. Pre zvýšenie ochrany a bezpečnosti odporúčame zapálenú piecku umiestniť na nehorľavú podložku (napr. kovová tácka, achátový plátok, šungitovú doštičku a pod.). Achát a šungit vám zaistia nielen tepelnú izoláciu, ale vášmu vykurovaciemu rituálu navyše poskytnú aj svoju úžasnú energiu.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR                  

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3,30 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,50 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať