Vydymovacia piecka keramická INKA biela

#2499

New product

Vydymovacia piecka (Lampička) INKA je náš najobľúbenejší a pre nás jednoznačný favorit medzi všetkými kadidelnicami. 

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 1 ks

37,90 € s DPHRozmery: výška 8 cm

Váha: 0,36kg

Materiál: kvalitná a odolná keramika, sitko - mosadz

Priemer: cca 12 cm, sitko - 11,5 cm

Farba: Biela matná, sitko - zlaté

Vhodné pre: všetky druhy vydymovadiel živice, dreva, zmesy aj byliny

Vydymovacia piecka (Lampička) INKA je náš najobľúbenejší a pre nás jednoznačný favorit medzi všetkými kadidelnicami. Je s nami viac než 13 rokov a vydymujeme na nej prakticky denne a to nielen doma, ale aj v obchode. Jej jednoznačnou prednosťou je, že ju môžete použiť v podstate na všetky druhy vydymovadiel - od kadidiel, živíc, vonných zmesí, driev, bylín až po vonné kužele a malé špirály. Naviac svetlo sviečky vydáva príjemné, tlmené svetlo a dokáže vám vykúzliť magickú aj útulnú atmosféru, plnú kľudu a harmónie.

Vyrobená z vysoko kvalitnej a odolnej keramiky bielej farby.

Má prvotriedne mosadzné sito zlatej farby, vďaka ktorému na nej môžete vydymovať všetky druhy vydymovadiel - od kadidiel, živíc, vonných zmesí, driev, bylín až po vonné kužele a malé špirály.

Vykurovacia piecka funguje na princípe horenia čajovej sviečky a umožňuje tak jemné a pozvoľné vydymovanie vašich vonných substancií. Skvelo sa hodí ku každodennému vydymovaniu - vaše priestory tak budú nielen krásne prevoňané, ale zaistíte im aj pravidelnú energetickú čistotu a ochranu - stane sa z nich váš osobný posvätný chrám.

Niektoré druhy živíc, ako borovica a mastix pri vydymovaní stekajú sitkom do čajovej sviečky - tomu zabránite ak pod ne dáte kúsok alobalu.

Prednosti vydymovacej piecky je okrem čistého, jemného a pozvoľného vydymovania aj to, že odpadá nepríjemný spálený efekt, ktorý je patrný vždy v závere vydymovania na uhlíku.

Vydymovanie v piecke si môžete sami časovo regulovať a jednoduchým sfúknutím čajovej sviečky kedykoľvek prerušiť a jej opätovným zapálením zase obnoviť, bez toho aby ste museli vymeniť vonnú substanciu.

Priamo ideálne sa hodí pre grécke chrámové kadidlá - stačí položiť 3 až 4 kocky kadidla na sitko a nechať vydymovať po celú dobu horenia čajovej sviečky. Grécke chrámové kadidlá môžete na INKE vydymovať opakovane dokonca až 3 krát. Stačí ich len vychladnuté otočiť na druhú stranu a nechať úplne prepáliť. Vhodná je aj pre všetky druhy agárového dreva a podobne.

Súčasťou balenia je keramická miska a zlaté mosadzné sitko. Čajové sviečky je potrebné dokúpiť osobitne.

Návod na použitie: Na mosadzné sitko nasypte potrebné množstvo zvoleného vydymovadla a do otvoru v spodnej časti vložte zapálenú čajovú sviečku. Pre lepší voňaví efekt odporúčame použiť čajové sviečky s vyšším kalíškom ( od 1,6 cm výšky). Vzhľadom k vysokej kvalite sita je možné, bez jeho funkčného poškodenia, spálenú zmes či dokonca roztavenú živicu odstrániť ( Po vychladnutí môžete roztavené vydymovadlo oškrabať). Teraz si už  kľude a pohode môžete vychutnávať váš vydymovací obrad po celú dobu horenia sviečky.

Čistenie a údržba: Ľahko a jednoducho sa čistí aj udržuje - po úplnom vychladnutí misky aj sitka zoškrabte zvyšky vydymovadla pomocou plochého jedálneho noža a sitko umyte pod tečúcou vodou a vypláchnite pod ňou aj misku. Prípadné čierne šmuhy jemne otrite z misky handričkou namočenou v mydle alebo v saponáte. Raz za čas môžete bezpečne umyť sitko aj misku v umývačke na riad. K vyčisteniu sitka môžete použiť aj špeciálnu kefku.

Upozornenie: Pri manipulácii s otvoreným ohňom dbajte vždy na zvýšenú opatrnosť a nenechávajte sviečku v piecke horieť bez dozoru - najmä pokiaľ sú v blízkosti deti a domáce zvieratá. Pre zvýšenie ochrany a bezpečnosti odporúčame zapálenú piecku umiestniť na nehorľavú podložku ( napríklad - kovová tácka, achátový plátok, šungitová doska a podobne). Achát a šungit vám zaistia nielen tepelnú izoláciu, ale vášmu vydymovaciemu rituálu naviac poskytnú aj svoju úžasnú energiu.

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR                  

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3,30 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,50 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať