Vonný sprej AROMAFUME - Biela šalvia a Levanduľa

#2749

Nový produkt

Biela šalvia a levanduľa vhodný pre osvieženie vzduchu a očistu priestoru. Sprej je zmiešaný s prírodných extraktov a éterických olejov. Objem: 100ml.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 1 ks

7,90 € s DPHVonný sprej Aromafume Biela šalvia a levanduľa vhodný pre osvieženie a prevoňanie vzduchu. Tento sprej je zmiešaný s prírodných extraktov zo šalvie a éterických olejov levandule.

Po sprejovaní zažijete bohatú arómu, ktorá uvoľní myseľ, očistí a rezonuje pozitivitu. Precíťte hlbokú, zemitú a zároveň sladkú vôňu, ktorá je ideálna pre očistenie priestoru od negatívnej energie, meditácie, uzemnenie, ochranu. Použitím tohto spreju pozdvihnete Vašu náladu a prebudíte zmysly. Táto zmes vytvára ľahkú príjemnú arómu, ktorá sa jemne šíri do priestoru a zanecháva v ňom pocit pokoja.

Vonný sprej - Biela šalvia a levanduľa

Použitie:

Kdekoľvek - v domácom prostredí, v kancelárií, aute, jogovom štúdiu. S vôňou môžete premôcť zápach po kuchynských pachoch, osviežiť si kúpeľňu, záchod. Postriekať bielizeň, látky, kde vôňa dokáže dlho pretrvávať. Očistite si priestor pred meditáciou, cvičením. Používajte kedykoľvek keď potrebujete očistiť svoju dušu, telo, priestor, priniesť novú energiu.

Vlastnosti:

  • Bezdymový prírodný očistný sprej Levanduľa a kalifornská biela šalvia
  • Relaxačné a očistné účinky
  • Čistenie aury alebo izbový sprej
  • Použitie kdekoľvek - doma alebo na cestách
  • Ekologické, bez CFC, bez poškodenia ozónu
  • Bez ftalátov, bez parabénov
  • Opakovane použiteľná a recyklovateľná fľaša
  • Objem: 100ml

 

Zloženie: kryštálové esencie, energeticky nabitá voda, zmiešané parfém a esenciálne oleje, bez konzervačných látok a parabénov.

Ako používať:

Používajte denne v domácnosti, kancelárii, automobile, jogovom štúdiu. Striekajte pohybovaním spreju smerom zľava doprava po dobu aspoň 5 sekúnd. Používajte často.

Ako očistiť priestor:

1 – Určite si zámer, prečo očisťujete priestor od negatívnej energie. Je vhodné venovať dostatok času pre stanovanie si pozitívneho zámeru. Napr. „Uvoľňujem všetky energie, ktoré mi neslúžia. Všetka negativita, ktorá ma obklopuje a všetky strachy, ktoré ma limitujú.

2 – Streknite pár krát do rohov miestnosti a presúvajte sa do stredu miestnosti.

3 – Teraz, keď je priestor očistený, môžete do priestoru vysloviť nový zámer a pozitívnu energiu pomocou modlitby, požehnania alebo afirmácie. Napr. „Pozitívna energia môže prispieť k môjmu blahu, mojej rodiny, zeme a všetkých bytostí, ktoré tu žijú.“

UPOZORNENIE: nepoužívajte vnútorne ani zvonka. Neaplikujte na kožu alebo sliznice. Vyvarujte sa priamemu kontaktu s očami. Chráňte pre priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám nad 50°C. Chráňte pred deťmi.

Doručenie – Slovensko

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,30 Eur

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

Mohlo by vás zaujímať