SRDCE so zeleným a modrým kalcitom

#2306

Nový produkt

Je vhodný na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu z elektrických spotrebičov..

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku - do 7 dní

15,00 € s DPHRozmery: cca 7,5 x 8,8cm

Je vhodný na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, chladnička, všetky elektrické rozvody…atď. Orgonitové harmonizéry navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu.

…v polyest. živici aj s farebným „šatom“ …s mosadznými šponami /spojenie medi a cínu/, so zliatinou hliníku a medi a medenými šponami… transparentné vo vrchnej časti úlomky zeleného a modrého kalcitu/, uprostred tela orgonitu vložený kúsok prírodného krištáľu a ametystu.

Kalcit – /vápenec/ – je účinný „zosilovač a čistič“ energie. Jedná sa o kameň, ktorý dodáva energiu na všetkých úrovniach osobnosti, urýchľuje vývoj a rast, kedže spája s vyšším vedomím, zvyšuje sebadôveru.

Zelený kalcit – obnovuje duševnú rovnováhu, – „lieči dušu“, pomáha opustiť staré návyky v ktorých sme skostnateli , stimuluje imunitný systém, pohlcuje negatívne energie

Modrý kalcit – má veľmi jemné vibrácie, napomáha relaxácií, čistí a udržuje energiu v rovnováhe.  Pomáha správne vyjadrovať myšlienky, pôsobí v oblasti krčnej čakry, napomáha komunikácií.

Čo je to orgonitovy harmonizér …ako pôsobí – jeho názov je odvodený od orgonu /energia, čchi, prána…atď./. Je to výrobok alebo produkt z organickej živice a kovových pilín /anorganická časť/. Pridaním krištáľov, alebo iných minerálov ako napr. ametystu, ruženínu, šungitu…atď., sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životodárnu orgonovú energiu sú zaliaté kovové špony, ktoré túto energiu od seba odrážajú, vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie – čo spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia transformuje na čistú – pozitívnu, keď opúšťa orgonit.

Doručenie – Slovensko

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,30 Eur

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať