KUŽEĽ široký s unakitom – zelený

#2305

Nový produkt

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 1 ks

15,00 € s DPHJe vhodný na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, chladnička, všetky elektrické rozvody…atď. Orgonitové harmonizéry navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu.

…v čírej organickej polyest. živici aj s farebným „šatom“ , s mosadzným prachom a mosadznými šponami /spojenie medi a cínu/, so zliatinou hliníku a medi, s medenými šponami… transparentný v špici s tromlovaným polodrahokam unakit pod ním medený kruh s drťou malachitu, uprostred tela orgonitu vložený kúsok prírodného horského krištáľu a ametystu.

Unakit – je kameňom vízii, pomáha pri meditácií alebo mentálnej aktivite. Prináša jasný vhľad do minulosti, objasňuje príčiny zablokovania. Pomáha pri liečení minulých životov tým, že poukáže na zdroj problému. Dokáže rušiť dôsledk elektromagnetického znečistenia vychádzajúceho z prístrojov.

Čo je to orgonitovy harmonizér…ako pôsobí – jeho názov je odvodený od orgonu. Je to výrobok alebo produkt z organickej živice a kovových pilín /anorganická časť/. Pridaním krištáľov, alebo iných minerálov ako napr. ametystu, ruženínu, šungitu…atď., sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životodárnu orgonovú energiu sú zaliaté kovové piliny, ktoré túto energiu od seba odrážajú, vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie – čo spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia transformuje na čistú – pozitívnu, keď opúšťa orgonit.

Doručenie – Slovensko

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,30 Eur

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať