Nočné svetlo so svetelným senzorom

#1435

Nový produkt

Nočné svetlo využíva novúEL (elektroluminiscenčnú) svetelnú techniku zaručujúcu príjemné svetlo so spotrebou energie iba 0.3W, čo je 200 krátmenej energie ako pri bežných žiarovkách.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

Skladom: 3 ks

7,90 € s DPHNočné svetlo využíva novú EL (elektroluminiscenčnú) svetelnú techniku zaručujúcu príjemné svetlo so spotrebou energie iba 0.3 W, čo je 200-krát menej energie ako pri bežných žiarovkách. Má svetelný senzor, ktorý zabezpečí automatické rozsvietenie v tme a zhasne, keď je už vidno. Stačí ho zapojiť do zásuvky a o všetko je postarané.

Tento nočný spoločník poskytuje jemné, šetrné biele svetlo. Je ideálny pre chodby, schodiská, aj izby. Vy a vaši najmenší sa v noci budú cítiť pohodlne a bezpečne.

Jednoducho pripojte svetlo do zásuvky a vyskúšajte jemné svetlo EL-technológie. Jednoduchý vzhľad, príjemné slabé biele svetlo, vás sprevádza počas najtemnejších nocí. S touto úspornou technológiou šetríte peňaženku aj životné prostredie.

Doprajte si jemné svetlo len za zlomok ceny oproti používaniu konvenčného svetla. Šetrite planétu a zároveň aj svoju peňaženku.

Nočné svetlo slúži ako orientačné svetlo v miestnostiach. Slabá biela iluminácia. Vhodné napr. do detských izieb.

Staršie typy nočných osvetlení dosahovali kedysi spotrebu 7 W a svietili vo dne v noci. S týmto druhom svietidiel sa ale nebudeme porovnávať. Väčšina dnešných nočných svietidiel je vybavených čidlom, ktoré ich aktivuje až po zotmení.

Dnešné bežné nočné svietidlá spotrebujú v priemere 0,5 až 6 W. Aby sme dosiahli v tomto smere úspory, používame nočné osvetlenie s LED diódami, ktorých spotreba je 3,5 W. V Európe je priemerná doba bez denného svetla 10 hodín, vrátane stmievania.

Spotreba energie nočného osvetlenia Go Green je extrémne nízka, iba 0,18 W. V porovnaní s 3,5 W úspornými nočnými svietidlami to je až 2000 %. Výpočet: 3,5 – 0,18 = 3,82 x 10 hodín tmy x 7 dní x 50 týždňov = 11,6 kWh ročne.

Doručenie – Slovensko

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,30 Eur

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať