Menu

Lucuma

  • Doprava

    Doprava

Facebook

Lucuma BIO 300g - Green Origins, prášok

Lucuma BIO 300g - Green Origins, prášok Zobraziť väčšie

16,90 € s DPH

#1068


Detaily

Lucuma (Pouteria lucuma) je exotické peruánske ovocie známe ako "Zlato Inkov", pochádzajúce z oblasti Ánd v Chile a Peru. Patrí medzi veľmi aromatické ovocie s chuťou a vôňou pripomínajúce javor, so žltooranžovou dužinou podobnou tekvici. Je výborným prírodným sladidlom, zdrojom sacharidov, vlákniny, vitamínov B a minerálov vrátane pozoruhodnej koncentrácií betakaroténu, niacínu, železa, vápníka a fosforu. Využíva sa pri príprave koktailov, zmrzlín a iných cukrárenských výrobkov. Práve pre svoju skvelú chuť a významnú nutričnú hodnotu sa lucuma stáva jedným z najvýznamnejších exportných artiklov Peru.

BIO Lucuma od Green Origins má certifikát spoločnosti Soil Association , ktorá je jedna z mála ekologických certifikačných spoločností vo Veľkej Británii. Táto certifikácia sa riadi anglickým ministerstvom životného prostredia, výživy a záležitostí vidieka - DEFRA.. Významnou úlohou ekologickej certifikačnej spoločnosti Soil Association je zabezpečiť, aby všetky potraviny predávané ako ekologické spĺňali prísne ekologické parametre. Tento ekologický audit zahŕňa celý dodávateľský reťazec, od pestovania, spracovania až po export a balenie. Soil Association certifikácia, ktorej logom je označená aj Green Origins Lucuma Bio je zárukou, že našim zákazníkom sa dostáva skutočný ekologický produkt. Všetky ekologicky certifikované výrobky musia mať na svojom obale certifikačný kód. Vo Veľkej Británii majú takto certifikované potraviny formát GB-ORG-XX, kde XX označuje subjekt, ktorý certifikát vydal. Ak tento kód nie je k dispozícii na obale, tak sa nejedná o ekologický produkt. Soil Association certifikačný kód pre produkty Green Origins je GB-ORG-05 a je umiestnený na zadnom obale v pravom dolnom rohu.

Certifikácie: EU, the Soil Association, the Vegan Society

certifikcie-EU.jpg

Spoločnosť Green Origins zaručuje maximálnu čistotu svojich produktov, bez GMO, bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

1 vrchovatú čajovú lyžičku (3-4g) zmiešajte s vodou, cereáliami, ovocným džúsom alebo iným obľúbeným nápojom, 1 alebo 2 x denne medzi jedlami. Niečo medzi 1 až 5 lyžicami Lucuma prášku pri príprave tort a zákuskov, podľa receptu.

Lucuma je veľmi univerzálna a chutná výživná prísada, ktorá sa hodí do zmrzliny, detskej výživy, jogurtov, koláčov a iných cukrárenských výrobkov. Môžte z nej pripraviť penu, puding alebo zmrzlinu. Môžte ju pridat k múke do koláčov, buchiet a múčnikov rovnako ako do rôznych druhov nápojov a kokteilov.

OBSAH BALENIA:

300g sušeného prírodného ovocia Lucuma vo forme prášku. 100% jednozložkový produkt bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO, v svetlu nepriepustnom, znovu uzatvárateľnom ZIP obale. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov a vegánov. Produkt je certifikovaný združením vegánov - the Vegan Society.

b>Krajina pôvodu:

Peru, Južná Amerika

SKLADOVANIE:

Po užití vytlačte prebytočný vzduch a zatvorte, skladujte na tmavom a suchom mieste.

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

V prípade otázok, nás neváhajte kontaktovať.

Platba na dobierku:

Platba v hotovosti pri prevzatí tovaru.

Slovenská pošta 1.trieda = 3 Eur (doručenie do 1-2 pracovných dní)
Kuriérska služba GLS = 4,50 Eur (doručenie do 24 hodín)
Pri hodnote objednávke nad 79 Eur doprava ZDARMA!Platba vopred bankovým prevodom:

Úhradu uskutočníte na základe potvrdzujúceho e-mailu

Slovenská pošta 1.trieda = 2 Eur (doručenie do 1-2 pracovných dní)
Kuriérska služba GLS = 3,80 Eur (doručenie do 24 hodín)
Pri hodnote objednávky nad 79 Eur doprava ZDARMA!
Osobný odber na našej adrese v Bojniciach. (potrebné sa ohlásiť vopred)Platba platobnou kartou online v e-shope:

Bezpečná a rýchla platba cez platobnú bránu 24pay

Slovenská pošta 1.trieda = 2 Eur (doručenie do 1-2 pracovných dní)
Kuriérska služba GLS = 3,80 Eur (doručenie do 24 hodín)
Pri hodnote objednávky nad 79 Eur doprava ZDARMA!
Osobný odber na našej adrese v Bojniciach. (potrebné sa ohlásiť vopred)

No customer reviews for the moment.

Write a review

Lucuma BIO 300g - Green Origins, prášok

Lucuma BIO 300g - Green Origins, prášok

Lucuma (Pouteria lucuma) je exotické peruánske ovocie známe ako "Zlato Inkov", pochádzajúce z oblasti Ánd v Chile a Peru.

Prečo nakupovať v Ekoobchode?


11
rokov na trhu

2 209
produktov na sklade
doručenie do
24
hodín

0,00 €
Doprava zdarma pri nákupe nad 79 €