Darčekový box Biela šalvia a Palo Santo

#3174

New product

Rozdávajte radosť výnimočnými darčekmi! Vybrali sme za vás naše najpredávanejšie vykurovadlá Bielu šalviu a Palo Santo a vytvorili krásnu darčekovú sadu, ktorú zaiste potešíte každého milovníka prírodných vôní. 

Viac detailov

Dostupnosť: Na objednávku - do 7 dní

51,42 € s DPH

Objednávku doručíme pohodlne kuriérskou službou GLS až k Vašim dverám.


Rozdávajte radosť výnimočnými darčekmi! Vybrali sme za vás naše najpredávanejšie vykurovadlá Bielu šalviu a Palo Santo a vytvorili krásnu darčekovú sadu, ktorú zaiste potešíte každého milovníka prírodných vôní. Balenie obsahuje drevené kolíky a vykurovacie kolky Palo Santo, zväzok Bielej šalvie s rozmarínom, vetvička bielej šalvie, prírodnú vonnú sójovú sviečku v skle, mušli Abalone, pierko a vzácny ružový andský opál. Všetko je premyslene zabalené v krabici z recyklovaného papiera a zdobené honosnou saténovou stuhou červenej farby s vianočnou visačkou.

 • Rozmery: vianočný darčekový box 22x20,5x 5,3cm
 • Zloženie: Palo Santo, biela šalvia a rozmarín, vykurovacia mušľa, ružový opál, vonná sviečka
 • Vhodné pre: čistenie, ochranu,energetizáciu a prevoňanie priestoru, osôb a predmetov

Darčeková vianočná sada je nami premyslene usporiadaná a nakombinovaná vašimi najobľúbenejšími vykurovadlami - bielou šalviou a posvätným Palom Santom. Všetko je starostlivo a s láskou zabalené do vkusnej krabice z recyklovaného papiera s priehľadným vekom a slávnostne dozdobené vianočnými dekoráciami. Škatuľa je previazaná širokou saténovou stuhou červenej farby a opatrená vianočnou visačkou s ručnou potlačou, na ktorú stačí už len doplniť meno obdarovaného a nevšedný vianočný darček pre vašich blízkych máte hotový!

Darčekový set Biela šalvia a Palo Santo obsahuje:

 • vykurovací zväzok Biela šalvia s rozmarínom
 • tri klátiky posvätného dreva Pala Santa so štipkou bielej šalvie, levandule a vzácneho andského tromlovaného ružového opálu, previazané povrázkom
 • 5 ks vykurovacích prírodných vonné kolky Palo Santo
 • vykurovacia mušľa Abalone stredná v extra kvalite pre odkladanie vykurovadiel a zachytenie opadaného popola
 • prírodnú vonnú palmovú sviečku v skle (80 ml) českého výrobcu značky Aromca s vôňou šalvie, mandarínok, papradia a bieleho kosatca
 • tromlovaný ružový peruánsky (andský) opál veľ. L
 • bažantie pierko na rozdúchávanie vonného dymu do priestoru
 • darčeková krabica zo 100% recyklovaného papiera s odklápacím priehľadným vekom, fixačná dekoratívna výplň z drevitej vlny FizzlePack vo farbách natur a bordó, vianočné zdobenie - prírodná šiška, umelá srienistá vetvička ihličnanu a červeného trsu jarabín, potlačou vianočného motívu imelo

Biela šalvia s rozmarínom sú dve posvätné šamanské a silne očistné byliny so širokým liečebným a magickým využitím. Pri vykurovaní sa používajú na očistu, ochranu, na odstránenie negatívnych energií, zlých a nežiaducich duchov i bytostí. Poskytujú duchovnú silu, priťahujú, hojnosť, bohatstvo a prosperitu. Ich vonný dym má antimikrobiálne vlastnosti a pomáha pri odstraňovaní až 94% baktérií prenášaných vzduchom.

Palo Santo znamená v preklade „Sväté drevo“ Jedná sa o prírodné aromatické drevo s výraznými sladko balzamickými tónmi, po tisíce rokov používané v Peru a oblasti Amazónie & domorodými obyvateľmi, ako duchovný prostriedok a vykurovadlo pre ochranu, očistu a liečenie. Priťahuje šťastie, dopĺňa životnú silu, odstraňuje zlé energie. Uľavuje od nervozity, stresu, napätia. Navodzuje pocity vnútornej spokojnosti, blaženosti a bezstarostnosti.

Peruánsky ružový opál (tiež známy pod názvom andský) je pomerne vzácny minerál, ktorý sa donedávna ťažil len na jednom nálezisku v Peru, v blízkosti andského mesta San Patricio. Vyznačuje sa jemne ružovou nepriehľadnou až polopriehľadnou farbou s bielymi alebo čiernymi inklúziami, ktoré môžu pripomínať vetvičky papradia. Je kameňom lásky, dobrosrdečnosti a láskavosti. Rozpúšťa zábrany, stud a ostýchavosť. Učí nesebeckému konaniu, veľkorysosti a empatiu. Je to skvelý kameň na rozpúšťanie a liečenie starých a negatívnych emócií. Pomáha zabudnúť na starosti a posilňuje túžbu aj vôľu k životu. Je kameňom optimizmu, nádeje a úspechu. Čistí a upokojuje srdce, do aury vnáša pocity pokoja a vyrovnanosti. Darovaný z lásky prináša do vzťahov vernosť, nehu a náklonnosť.

Potešte svojich blízkych voňavým darčekom, ktorý ich pohladí a zahreje na duši!

Doručenie – Slovensko

Pri hodnote objednávky nad 59 Eur doprava ZDARMA !

 

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR                                     

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

 

Zásielkovňa / Packeta: 

Dobierka - platba pri doručení = 4,40 Eur                                          

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,90 Eur

 

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur                                                                                                 

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

 

Produkty v rovnakej kategórií

Mohlo by vás zaujímať