Naša recenzia z nákupného portálu

AvatarOverený zákazník
26.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
zaujímavé eko produkty
AvatarOverený zákazník
22.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle dodanie bezproblémová komunikácia
AvatarOverený zákazník
23.11.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
všetko prišlo presne podľa opisu v objednavke super
AvatarOverený zákazník
22.08.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
výborné výrobky, rýchle dodanie, výhodná cena
AvatarOverený zákazník
01.09.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť Kvalita tovaru

Dezinfekcia klimatizácie v aute ozónom – Bojnice, Prievidza, okolie

CENNÍK:

Dezinfekcia interiéru vozidla, klimatizácie:  9,90 Eur s DPH

Dezinfekcia priestorov, bytov, firiem: 0,30 Eur s DPH / 1m3
Príklad: Dezinfekcia miestnosti rozmerov 4 x 3 x 2,5m (30m3) = 9 Eur s DPH

V prípade dezinfekcie interiéru vozidla sa vieme dostaviť priamo ku Vášmu vozidlu a dezinfekciu vykonať na danom mieste. Stačí nám otvoriť vozidlo, osobný kontakt nieje nutný. Informujte sa pre bližšie informácie.


Naše služby si môžete objednať vopred telefonicky: 0944 031 842
Bližšie informácie Vám poskytneme aj prostredníctvom e-mailu: cistime@ekoobchod.eu

Zdá sa Vám, že cítite v automobile zatuchnutý zápach? 

Príčin môže byť viac:

1 - Klimatizáčný systém -príčinou je vlhkosť, ktorá sa zráža na výparníku klimatizácie. S vlhkosťou sa tu usadzujú i drobné nečistoty, ktorú vytvárajú živnú pôdu pre mikroskopické častice ako sú baktérie, plesne či roztoče. Vlhkosť, ktorá sa hromadí je výsledkom uzavretosti a nedostatočného vetrania priestoru. Nepríjemný zápach spôsobujú rôzne druhy mikroorganizmov uložených vo výparníku, systémoch vetrania a filtroch. Posádka vozidla potom všetky tieto mikróby vdychuje. Obzvlášť náchylný môžu byť deti a alergici..

2 - Voda z topiaceho sa snehu a pod., ktorá sa dostane pod koberčeky a zpôsobuje tvorbu plesní.

3 - Nedostatočná cirkulácia vzduchu vďaka usadenému kabínovému filtru.
Celková tvorba baktérií a plesní je doprevádzaná nežiadúcim zápachom v interiéry automobilu. Problém sa umocňuje tým, keď vozidlo nie je dostatočne vetrané. Baktérie a plesne sú naviac pôvodcovia rady zdravotných problémov nielen vodičov, ale i ostatných pasažierov. Výsledkom môže byť pálenie očí, podráždenie dýchacích ciest, v horšom prípade dochádza k bakteriálnym infekciám či alergickým reakciám.

Ak chcete zažiť skutočný 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepríjemných zápachov a neviditeľných nepriateľov v podobe vírusov, baktérií, plesní, roztočov a najrôznejších typov alergénov, spoľahnite sa na ozón. Najúčinnejšie prírodné činidlo, aké je v súčasnosti známe. Ozón sa ako plyn dostane všade, kam sa bežné sprejové dezinfekcie nedostanú. 

Ozón prenikne do všetkých škár a pórov rôznych materiálov ako sú koberce, čalúnenie, poťahy, ventilačný a klimatizačný systém a zničí tu všetky mikroorganizmy. Po aplikácií ozónu a vyvetraní vozidla zmiznú nepríjemné zápachy a vo vozidle zostane asi 24 hod. cítiť ostrá vôňa čistého vzduchu ( postupne ako ozón odoznieva), ako napr. po búrke.

Zabudnite na rôzne spreje, čističe a osviežovače, ktoré len vytvárajú ilúziu čistenia a dezinfekcie, pretože nepríjemné pachy len na čas prekryjú. Ozón odstraňuje zdroje zápachov a tým ich likviduje natrvalo. Ozón úplne vydezinfikuje ošetrovaný automobil bez toho aby po sebe zanechal nejaký jedovatý chemický zbytok.


Výhody čistenia klimatizácie ozónom:
- osvedčený prostriedok, ktorý sa používa v zdravotníctve a na sterilizáciu pitnej vody
- molekuly ozónu sú malé a prenikajú všade, čo bežné chemické čistenie neumožňuje
- sterilizácia ničí baktérie, vírusy, spóry a plesne v klimatizácii a v interiéri
- efektívne odstráni zápachy dymu, potu, zvierat a ďalších nežiadúcich pachov
- zdravotne nezávadné riešenie bez zvyškových chemikálií
- vhodné pre alergikov - odstráni prachové roztoče, plesne, baktérie a alergény 
odstránenie pôvodcov zápachu z celého interiéru
- riešenie ohľaduplné voči životnému prostrediuAko prebieha dezinfekcia ozónom?

Samotný proces si nevyžaduje žiadne mechanické zásahy do interiéru vozidla. Do interiéru umiestníme špeciálne zariadenie generujúce ozón. Používame profesionálny generátor, ktorý generuje až 20g ozónu / hodinu, čo dokáže dezinfikovať a odstrániť pachy už za cca 15 min. Necháme pustený motor, vnútorný okruh ventilácie, zatvoríme okná a dezinfekcia prebieha. V závislosti od auta , respektíve miery znečistenia vozidla celý proces trvá cca do 45 minút. Ozón sa koncentruje vo vnútri vozidla a dezinfikuje a odstraňuje pachy v celom priestore do hĺbky. Po skončení procesu postačí vozidlo vyvetrať po dobu cca 5 minút. 

Doporučenie:
Pre dosiahnutie ideálnych výsledkov dezinfekcie a odstránenia zápachov by mal byť automobil predom dôkladne povysávaný, vyčistený mokrou cestou, alebo parou a je vhodné i výmena kabínového filtra.


Ako často dezinfikovať interiér – klimatizáciu?
Ventilácia automobilov strednej triedy má výkon od 300 – 2200 l/min. Po ubehnutí 10 000 km sa na peľovom filtri ale i celej vzduchotechnike vozidla nazhromaždí asi 500g nečistôt presýtených vzniknutými baktériami a plesňami. Čistenie je preto vhodné najneskôr po 6 mesiacoch pri priemernej prevádzke automobilu. Pre dosiahnutie maximálneho efektu doporučujeme aj výmenu kabínového filtra.

Kde vykonávame dezinfekciu – čistenie?

Vaše vozidlo môžete pristaviť na našej adrese, prípadne pricestujeme k Vám na zvolené miesto. Zariadenie na generovanie ozónu môžeme napájať priamo z cigaretového zapaľovača prostredníctvom meniču napätia, nie je nutná elektrická zásuvka 220V. Doprava je účtovaná zvlášť.

Zdroj: Ekoobchod.eu

Tepovanie automobilov-Prievidza