Maqui Berry 125g - Green Origins, prášok Zväčšiť

Maqui Berry 125g - Green Origins, prášok

#1078

Nový produkt

Maqui niekoľkonásobne prekonáva ovocie Acai, ktoré bolo až doteraz považované za najúčinnejší antioxidant na Zemi.

Viac detailov

26,90 € s DPHMaqui (Aristotelia chilensis) je malý strom (výška 4-5 m) rastúci v oblasti Patagónie, Chile v Južnej Amerike, ktorého plodmi sú tmavo fialové bobule. Indiáni kmeňa Mapuche, známi svojou výdržou, silou a vytrvalosťou tvrdia, že práve Maqui je ich tajomstvom. Rastie v drsných horských podmienkach, kde z pôdy absorbuje úžasné, rozmanité množstvo výživy čo Maqui robí najúčinnejším a najsilnejším prírodným antioxidantom na svete.

Na stupnici ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity), ktorá meria množstvo antioxidantov, Maqui niekoľkonásobne prekonáva ovocie Acai, ktoré bolo až doteraz považované za najúčinnejší antioxidant na Zemi. Maqui je veľmi bohaté na anthokyanidi (farbivá rozpustné vo vode) vykazujúce silný protizápalový účinok. Podľa nedávnej štúdie má veľké množstvo anthokyanidov priaznivé účinky na anti-aterogénne aktivity (proti tvorbe cholesterolových plátov), na potlačenie aktivity vírusu HIV a na podporu zdravého zraku. Okrem iného je Maqui vynikajúcim zdrojom vitamínu A, vitamínu C, vápnika, železa a draslíka. Nami ponúkané balenie Maqui je vyrobené špeciálnou metódou sušenia mrazom, ktorá zachováva maximálnu čerstvosť a nutričné hodnoty. Maqui Berry vám pomôže aktívne predchádzať chorobám, posilní váš imunitný systém a podporí chudnutie.

POZITÍVNY VPLYV NA ĽUDSKÝ ORGANIZMUS:

ANTIOXIDANTY

Antioxidanty sú látky, napríklad vitamíny a minerály, ktoré obmedzujú proces oxidácie v ľudskom organizme. Oxidácia je reakcia potravín na kyslík. Medzi známe antioxidanty patrí vitamín A, E, C, D, flavonoidy, koenzým Q10, selén, zinok, ale aj zelený čaj a mnoho ďalších, ktoré nájdeme v rastlinách či bylinkách. Antioxidanty ničia voľné radikály vznikajúce v ľudskom organizme a tým posilňujú imunitný systém, regeneráciu buniek a tiež pomáhajú chrániť srdce, cievy, mozog, obličky, oči a iné tkanivá. Voľné radikály poškodzujú bunkové membrány, ohrozujú stabilitu a obnovu bielkovín, čím sa podieľajú na vzniku mnohých ochorení. Prirodzenými zdrojmi antioxidantov sú najmä ovocie a zelenina. Avšak v dnešnej dobe väčšina ovocia a zeleniny sa tepelne spracováva, čím sa obsah antioxidantov redukuje na minimum.

VÝHODY UŽÍVANIA MAQUI BERRY:

• zlepšuje metabolizmus
• posilňuje imunitný systém
• bojuje proti zápalom - množstvo antocyanov pomáha neutralizovať enzýmy, ktoré ničia spojivové tkanivo a môže pomôcť opraviť poškodené bielkoviny v krvnej cievnej stene
• zlepšuje výdrž
• pomáha získať zdravé vlasy, nechty a pleť
• vynikajúci zdroj vitamínu C, vápnika, železa a draslíka
• zlepšuje funkciu nervového systému
• znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení
• posilňuje kosti a kĺby (predovšetkým u ľudí trpiacich artritídou)
• pomáha pri chudnutí
• zvyšuje energiu
• znižuje riziko výskytu rakoviny
• zlepšuje zrak
• pôsobí proti starnutiu
• detoxikuje a čistí organizmus
• zlepšuje funkciu orgánov
• čiastočne zmierňuje hlad

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

5g (1 vrchovatá čajová lyžička) maqui rozmiešajte v 2 dcl vody, mlieka, ovocnej šťavy alebo inom obľúbenom nápoji, alternatívne môžete pridať do cereálii, jogurtov a iných potravín, 1 krát denne.

OBSAH BALENIA:

125g prírodného ovocia Maqui v prášku spracovaný špeciálnou metódou sušenia mrazom, ktorá zaručuje maximálnu čerstvosť a zachováva nutričné hodnoty produktu, bez pridaných farbív a iných prísad, v svetlu nepriepustnom, znovu uzatvárateľnom obale.

Krajina pôvodu:

Patagonia, Chile - Južná Amerika

SKLADOVANIE:

Po použití vytlačte prebytočný vzduch a zatvorte, skladujte v chladničke.

Certifikačný orgán BIO organickej kvality:
GB-ORG-05

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Doručenie – Slovensko

Slovenská pošta: 

Doručenie 2.triedou – platba na dobierku = 3,70 EUR

Doručenie 2.triedou – platba vopred na bankový účet = 2,50 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Kuriérska služba GLS: 

Kuriér GLS – platba na dobierku = 4,50 EUR

Kuriér GLS – platba vopred na bankový účet = 3,80 EUR

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Zásielkovňa: 

Dobierka - platba pri doručení = 3 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 2,30 Eur

Pri hodnote objednávke nad 59 Eur doprava ZDARMA!

Doručenie – Česká republika

Zásielkovňa: Dobierka - platba pri doručení = 5,20 Eur

Platba vopred na účet ( bankový prevod, online kartou ) = 4,50 Eur

Mohlo by vás zaujímať